AKÇAKALE'YE DOĞAL GAZ GELMELİ!
  • Reklam
İsmail Arslan

İsmail Arslan

AKÇAKALE'YE DOĞAL GAZ GELMELİ!

28 Temmuz 2019 - 19:32

Değerli arkadaşlar, zaman zaman Akçakalemizin sorunlarını kalemeye almaya çalışıyorum. Bunun karşılığında hiç bir ücret, hiç bir takdir, Hiç bir alkışta beklemiyorum. Buna rağmen hazmedilemediğimide çok iyi biliyorum. Hazmedemeyenler de SODA içebilir...

Değerli Arkadaşlar,  aslında bugün çok önemli bir konuyu gündeme taşımak istiyorum. Bazen birileri taşıyorsunuz da ne oluyor? Hiç bir şey olmazsa da  biz vicdani sorumluluğumuzu yerine getirmiş olalım.

Her geçen gün büyüyen gelişen Akçakale ilçemiz, Suriyeli Misafirlerle birlikte 250 bin’e dayandı. Bundan 10 yıl öncesine kadar beton bina, daire, Apartman parmakla sayılacak kadar azdı. Fakat Son 10 yılda Akçakale’deyüzlerce  bina yükseldi. Buda ilçe’de bazı hizmetlerin acil olarak hayata geçirilmesi noktasında büyük önem arzediyor.

Bunlardan en önemlilerinden biri de ihtiyaç standartlarını ucuzlatmak, insanların yaşam alanlarını ve yaşam koşullarını iyileştirmek adına Akçakale’ye “DOĞAL GAZ” Projesinin kazandırılması gerekiyor.

Şimdiye kadar belkide Akçakale’de ciddi anlamda konuşulmadı bu. Ama artık bu ihtiyacı konuşmamızın zamanının geldiğini düşünüyorum.  Birileri burada Kış 3 ay diyebilir. Çok gerekli olmadığını da düşünebilir.  Lakin “DOGAL GAZ”  sadece ısınmak değil, gerek sanayi, gerekse günlük yaşamımızda önemli bir unsur. 

Bu yüzden ben buradan sayın Başkan Mehmet Yalçınkaya’ya seslenmek istiyorum.

Sayın Başkanım!  Akçakale’ye “DOĞAL GAZ” Projesini kazandırmanızı istiyoruz. Şartlar, imkanlar ve kaynaklar tabi ki önemli ama, bu projenin hayata geçirilmesi Akçakale adına önemli bir adım olacaktır. Ben bu konuda sizin gerekli adımları atacağınıza canı gönülden inanıyorum.

Bir işe Başlamak, bir işi konuşmak ve müzakere etmekle başlar. Sizde tecrübeli bir Siyasetçi, Bürokrat olarak bunu en iyi bilenlerdensiniz.

Umut ediyorum ki Akçakale Halkı için talepte bulunduğum “DOĞAL GAZ” Projesini ilçemize kazandırırsınız.

Sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum sizi...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar