YALÇINKAYA, MÜDÜR TUR’A YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYI KINADI.
Reklam
  • Reklam

YALÇINKAYA, MÜDÜR TUR'A YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYI KINADI.

Akçakale Şehit Yakınları ve Gaziler Derneği Başkanı Muhammed Zeki Yalçınkaya, Şehit Halil kanat lisesi müdürü Aziz Tur’a yapılan Çirkin saldırıyı kınayarak, faillerin Adalet önünde mutlaka hesap vermeleri gerektiğini belirtti.

16 Ekim 2023 - 16:44 - Güncelleme: 16 Ekim 2023 - 18:10

Geçtiğimiz günlerde, İddiaya göre, okulda öğrencileri rahatsız eden bir şahsı uyaran okul müdürü Aziz Tur, kemik Kıran demiriyle saldırıya uğramıştı. Yapılan saldırının ardından Bir Kınamada  Akçakale Şehit Yakınları ve Gaziler Derneği Başkanı Muhammed Zeki Yalçınkaya’dan geldi.

Başkan Yalçınkaya, Yapılan Bu çirkin saldırı’nın Faillerinin bir an önce Adalet önünde mutlaka hesap vermeleri gerektiğini belirterek şunları ifade etti;

“Genç nesillerini yetiştiren Çok Değerli Eğitimcilerimizin bu tür olaylara maruz kalması kabullenebilinecek bir durum değildir. Eğitimcilerimize yapılan bu tür saldırılar, toplumun huzurunu bozduğu gibi, Eğitimcilerimizi de psikolojik olarak olumsuz etkilemektedir.  Geçtiğimiz günlerde Şehit Halil kanat lisesi müdürü Aziz Tur Hocamıza yapılan çirkin saldırı eğitimcilerimizin ne kadar zor şartlar altında görev yaptığını bir kez daha bizlere göstermiştir. Yetkililerin Okulların önlerinde gerekli tedbir ve güvenlik önemlerini artırması gerekmektedir. Aziz Tur Hocamıza Yapılan Çirkin saldırıyı kınıyor, Hocamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu olayın Faillerinin de Adalet önünde mutlaka hesap vermelerini bekliyoruz” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x