YALÇINKAYA’DAN KINAMA GELDİ.
Reklam
  • Reklam

YALÇINKAYA'DAN KINAMA GELDİ.

Geçtiğimiz günlerde Iğdır'da kimliği belirsiz kişilerce gece saatlerinde Şehit Gazi Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Orhan Severli'ye yönelik gerçekleştirilen saldırıyı, şehit yakınları ve gazileri derneği Akçakale Şube Başkanı Muhammed Zeki Yalçınkaya'dan kınama mesajı geldi.

06 Eylül 2023 - 12:19


 Yalçınkaya, vatan savunmasında canlarını feda eden şehitlerimize ve gazilerimize yönelik kimliği belirsiz kişilerce yapılan saldırıyı sert bir şekilde kınadığını belirtti.


Yalçınkaya yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Vatan ve millet sevgisi denildiğinde akla gelen, milli bayramlarda onlarla gururla poz verdiğimiz kıymetli gazilerimiz her geçen gün yalnızlaşıyor, her geçen gün şiddet ve saldırıların hedefi oluyor. Artık yeter! Bugün bir gazimiz daha şiddete maruz kaldı. Uzuvlarını bu vatan için seve seve feda etmiş olan Şehit Gazi Dul ve Yetimler Derneği Başkanı kıymetli gazimiz Orhan Severli, kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı ve şiddet gördü. Saldırıyı gerçekleştirenleri şiddetle kınıyoruz. Aynı zamanda gazisine sahip çıkmayanları da kınıyoruz. Gazisine, şehidine, şehit ailesine sahip çıkmak, vatanını seven herkesin kutsal bir görevidir. Bu vesileyle kıymetli gazimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, tüm gazilerimize saygı ve selamlarımızı iletiyoruz. Şehit Gazi Ailesi olarak her zaman yanlarında olduğumuzu belirtiyoruz.” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x