• Reklam

EBU HASAN KÜKREDİ! AKÇAKALE İNLEDİ! "

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Ahmet Akay ve İbrahim Ayhan, yüzlerce araç konvoyuyla Şanlıurfa Akçakale yol kavşağında karşılandı.

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Ahmet Akay ve İbrahim Ayhan bölgelerine döndü. Yüzlerce araç konvoyuyla karşılanan Akay ve Ayhan, Şanlıurfa Akçakale yol kavşağını adeta kilitledi. Şanlıurfa’dan çıkan yüzlerce araç konvoyu soluğu Akçakale Ak Parti binasında aldı. Burada karşılamaya katılan binlerce vatandaşlara hitap eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Ahmet Akay ve İbrahim Ayhan, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Ahmet Akay ve İbrahim Ayhan’ı Eyyübiye belediye başkanı Mehmet Ekinci’de yalnız bırakmadı.

Açılış konuşmasını yapan Ak Parti Akçakale ilçe teşkilatı başkanı İbrahim Yıldık; Bugün itibariyle Bölge adaylarımız İlçemize teşrif etmişlerdir. Siz Akçakale Halkı bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Her zaman Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’nın izinde duruşunuzu bozmadınız. İnşallah bundan sonraki süreçte hep birlikte el ele vererek, 14’te 14 yapacağız inşallah”dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Ayhan; sizlere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdim. İnşallah bundan sonra hep sahalarda olacağız. Bizlere bu güzel karşılamayı gerçekleştiren tüm Akçakale Halkımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ahmet Akay ise; her şeyin başı sabırdır. Emin olun ki Sabır Allah’ın mükâfatı ile neticelenir. Bende hep sabrettim. Sizleri çok özlemişim, biliyorum ki sizlerde beni çok özlemişsiniz. Bundan sonra artık hep beraber olacağız. Benim için halk önemli. Halkım için canımı feda etmeye hazırım. İnşallah hep birlikte ilçemizden yüzde yüz alarak 14 Milletvekilimizi’de meclise göndereceğiz. Ben sizlere güveniyorum. Sizler bizleri ayakta tuttukça ben hiçbir güç tanımıyorum. Halkımıza zulmeden kim olursa olsun elimi masaya vurup hesabını sorarım bunu sizler çok iyi biliyorsunuz.”dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ahmet Akay, Gantari köyünde verilecek iftar yemeğine tüm ilçe halkını davet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir