VEKİL AKAY: SAHA’DA HEDEF 2023 VİZYONUNU ANLATIYOR.
Reklam
  • Reklam

VEKİL AKAY: SAHA’DA HEDEF 2023 VİZYONUNU ANLATIYOR.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay Şanlıurfa ve ilçelerinde halk ve kanaat önderleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

14 Eylül 2022 - 12:53
Reklam

Şanlıurfa’da ve ilçelerinde Halk ve vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, hem vatandaşların sorunlarını dinliyor, hem de Ak Parti’nin Hedef 2023 projelerini anlatıyor.

Dünya’da yaşanan Küresel ekonomik krizin sadece Türkiye’de değil, Dünya’nın bir çok ülkesinde yaşandığı belirten Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, Türkiye’nin 2023 Hedefinde bu krizin aşılarak Türkiye’nin süper güç olma yolunda önemli adımlar açacağını ifade etti.

Ak Parti Hükümeti olarak halkın ekonomik ve sosyal refahı için çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Vekil Akay, Ülkemizin yaşadığı bu zorlu süreci hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağız” diyerek şunları ifade etti;

“Dünya’da yaşanan Küresel Kriz maalesef Ülkemizde de yaşanıyor. Vatandaşlarımızın yaşadığı zorlukları sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Bu zorlu sürecin atlatılması için Hükümet olarak birçok Destek Paketleri açıklandı. Tabi bu Paketler ileriki zamanlarda daha da artırılacak. Halkımızdan istirhamımız bu zor süreçte biraz sabırlı olmaları. Hükümet olarak eğitim, sağlık, ekonomik alanda ülkemizin refaha kavuşması vatandaşlarımızın rahatlaması için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Tabi ki vatandaşlarımız bu süreçte çok zor günler yaşıyor. Ama emin olun ki 2023 hedefimizde Güçlü bir Türkiye ile dünya’da önemli adımlar atılacak. Sadece vatandaşlarımızdan ricamız bu süreçte birbirimize destek olmak, birlik ve beraberlik içerisinde her şeyin üstesinden geleceğimize inanmaktır” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x