Ulusal basına sınırın sıfır noktasında çiğ köfte!
  • Reklam

Ulusal basına sınırın sıfır noktasında çiğ köfte!

Şehit Astsubay Halil Kanat lisesi Yöneticileri ve öğretmenleri sınırın sıfır noktasında Ulusal ve Yerel Basın mensuplarını motive etmek amacıyla İlginç bir programa imza attı.

30 Eylül 2019 - 18:37 - Güncelleme: 30 Eylül 2019 - 18:44

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi Şehit Astsubay Halil Kanat lisesi Yöneticileri ve öğretmenleri sınırın sıfır noktasında görev yapan ulusal ve yerel basın mensuplarına hem çiğ köfte yoğurdular hemde onları motive ettiler.

Yaklaşık olarak 9 yıldır Suriye’de yaşanan iç savaş dolayısıyla sınırda yaşanan harekerliliği kamoyuna aktarmak için zaman zaman sınır hattında görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ilk defa kendileri için sınırda yapılan çiğ köfte ve yemek proğramına katıldılar.

Şehit Astsubay Halil Kanat lisesi Yöneticileri ve öğretmenleri sınırın sıfır noktasında Ulusal ve Yerel Basın mensuplarını motive etmek amacıyla düzenlediği yemek proğramı ilginç görüntülere de sahne oldu. Suriye- Tellebyad sınırına sıfır noktasında gelişmeleri kamoyuna aktaran yerel ve Ulusal basına Çiğ köfte, lahmacun, içli köfte ve kadayıf ikramında bulunan Şehit Astsubay Halil Kanat lisesi Yöneticileri ve öğretmenleri, burada tüm olumsuzluklara rağmen, görevlerinin başında olduklarını ve güvende olduklarını dile getirdiler.

Kendilerine böyle bir jest yapan Şehit Astsubay Halil Kanat lisesi Yöneticileri ve öğretmenlerine teşekkür eden Ulusal ve yerel mensupları, ilk defa sınırda böyle bir programa katıldıklarını ifade ettiler.

Organizasyonu düzenleyen Şehit Astsubay Halil Kanat lisesi müdürü Mustafa Şahin; “ sınırın sıfır noktasında Kamoyunu bilgilendiren, gelişmeleri takip edip bizlere tarafsız ve objektif bir şekilde aktaran Ulusal ve yerel basın mensuplarına bir jest yapmak, Biz eğitimcilerin burada güvende olduğumuzu insanlara göstermek için böyle bir program yaptık. Katılım gösteren tüm ulusal ve yerel haber televizyonlara, ajanslara ve gazeteci arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İŞ ADAMI KARAÜZÜM'DEN BAYRAM MESAJI
İŞ ADAMI KARAÜZÜM'DEN BAYRAM MESAJI
MEHMET SABRİ AKKURT'TAN BAYRAM MESAJI
MEHMET SABRİ AKKURT'TAN BAYRAM MESAJI