Şehit Yakınları ve Gazileri Derneğinden  Vali Hasan Şıldak’a...
Reklam
  • Reklam

Şehit Yakınları ve Gazileri Derneğinden  Vali Hasan Şıldak'a anlamlı ziyaret.

  Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Şanlıurfa'ya Vali olarak atanan vali Hasan Şıldak'a, Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dernek Genel Başkanı Bekir Kılıcı ve Akçakale Şehit Yakınları ve Gazileri Derneği Akçakale Şube Başkanı Muhammed Zeki Yalçınkaya ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

04 Eylül 2023 - 11:45


Vali Hasan Şıldak, şehit yakınları ve gazileri dernek temsilcilerini valilik makamında kabul etti. Valilik makamında yapılan görüşme, oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştiği belirtildi. Dernek yöneticileri, Vali Şıldak'ın gösterdiği ilgi ve alakadan son derece memnun olduklarını belirterek, "İlgi, alaka ve misafirperverliğinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz." ifadelerini kullandılar.
Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak yaptığı açıklamada; “Bu ziyaretin oldukça anlamlı olduğunu, bugün bu makamlarda oturuyorsak, bu vatan için canını seve seve veren aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin sayesinde olduğunu belirtti.” Vali Şıldak ziyarete gelen Şehit Yakınları ve Gaziler Dernek yönetimine; “Bütün kamu kurum ve kuruluşları sizlerin emrindedir.” Dedi. 
Başkan Bekir Kılıcı:"Şehrimize yapacağı hizmetlerden dolayı Vali Hasan Şıldak'a üstün başarılar diliyoruz." sözleriyle ziyaretlerini tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x