Tek liste halinde gidilen listede Abdurrahman Kırıkçı başkan olurken, yönetim kurulunda ki isimlerde böyle şekillendi.
| S.N | İL YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI | S.N | BÜYÜK KONGRE ASIL DELEGE ADAYLARI | |||
1 | Abdulkadir ŞITIL | 1 | Ali İhsan AKAY | 1 | Abdurrahman KIRIKÇI | ||
2 | Adnan ELÇİ | 2 | Mehmet Salih UĞUR | 2 | Demet Saatçi Güven | ||
3 | Ahmet Serkan ARICI | 3 | Kadir DÜGER | 3 | Emre Karaçizmeli | ||
4 | Ali İhsan DELİOĞLU | 4 | Abdulhakim PARMAKSIZ | 4 | Zeynel Abidin BEYAZGÜL | ||
5 | Ali Rıza ÇOLAK | 5 | Erdal DENİZ | 5 | Hikmet AYAR | ||
6 | Aysel GÖNCÜ | 6 | Müslüm ALPAY | 6 | Işıl İlgin OKTAY | ||
7 | Bakır FELHAN | 7 | Mustafa TOPRAK | 7 | Yıldız Konal SÜSLÜ | ||
8 | Canan Onur SEYYAR | 8 | Halil ÖNCEL | 8 | Mehmet Zeki TUĞRUL | ||
9 | Cuma AĞAÇ | 9 | Talat BAYTEMUR | 9 | Kübra DÖRTKARDEŞ | ||
10 | Emine KARALÖK | 10 | Kezban BENGİ | 10 | Bahattin YILDIZ | ||
11 | Enver YÜKSEL | 11 | Nabi Baziki | 11 | İbrahim EYYÜBOĞLU | ||
12 | Feyyaz GÜNDOGAN | 12 | Serkan OFLAZ | 12 | Mehmet CANPOLAT | ||
13 | Hacı Ömer BAYRAM | 13 | Mehmet Nur TATLI | 13 | Mehmet MOĞAL | ||
14 | Halil ÖRGEN | 14 | Özgür ATLAS | 14 | Mehmet KUŞ | ||
15 | Hasan Basri KARAKUCAK | 15 | İsmail KAÇMAZ | 15 | Nedim LALE | ||
16 | Hasan KAYA | 16 | E. Bekir FIRAT | 16 | Ayşe ÇAKMAK | ||
17 | Hüseyin İNAN | 17 | Bahattin GÖKÇİN | 17 | Sait AĞAN | ||
18 | İ.Halil ÇİFTÇİ | 18 | Haçım ESKİLER | 18 | Metin BAYDİLLİ | ||
19 | İ.Halil EŞİYOK | 19 | Ahmet ŞAMDANCI | 19 | Ali TEKİN | ||
20 | İbrahim Halil SADE | 20 | Ali KÖSEOĞLU | 20 | İbrahim YILDIK | ||
21 | İsa Ay | 21 | Eyyüp Sabri KILIÇ | 21 | Mustafa DOĞAN | ||
22 | Kadir Düger | 22 | Mehmet Garip Köroğlu | 22 | Abdulvahap AKTAR | ||
23 | M.Emin TEPE | 23 | Salih ÇOBAN | 23 | Mahmut ÖZYVUZ | ||
24 | Medine KAMA | 24 | Ahmet BAKAY | 24 | Halid ŞİMŞEK | ||
25 | Mehmet Emin BAŞAK | 25 | Besra ŞAHBAZ | 25 | Süleyman DEVECİ | ||
26 | Mehmet Bahatin KESİK | 26 | Mustafa CIDIR | ||||
27 | Mehmet Emin KILIÇ | 27 | Ökkaş AYDEMİR | ||||
28 | Mehmet Selim POLATKAN | ||||||
29 | Mehmet Nurullah KARAKEÇİLİ | ||||||
30 | Mehmet ÖZBEK | S.N | İL PAR. İÇİ DEM. HAK. KRL ASIL ÜYE ADAYLARI | S.N | BÜYÜK KONGRE YEDEK DELEGE ADAYLARI | ||
31 | Mehmet ÖZÇELİK | 1 | Erkan SÖZEN | 1 | Mehmet YALÇINKAYA | ||
32 | Mehmet ÖZMODANLI | 2 | Celallettin SAYAN | 2 | Mahmut MİRKELAM | ||
33 | Mehmet YAVUZ | 3 | Şemseddin ÇAKIR | 3 | Suphi AKSOY | ||
34 | Metin ÇADIRCI | S.N | İL PAR. İÇİ DEM. HAK. KRL YEDEK ÜYE ADAYLARI | 4 | Feyyaz SOYLU | ||
35 | Mustafa ASLAN | 1 | Doğan Esen | 5 | Şeref ALBAYRAK | ||
36 | Mustafa TEPE | 2 | Recep GÜNOĞAN | 6 | Aslan Ali BAYIK | ||
37 | Mustafa YAVUZ | 7 | Salih EKİNCİ | ||||
38 | Nihat KILIÇ | S.N | İL DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI | 8 | Cuma AĞAÇ | ||
39 | Osman KAYA | 1 | Ahmet AKSOY | 9 | Ahmet AKSOY | ||
40 | Ömer ERCANLAR | 2 | Ali YILDIRIM | 10 | Müslüm TÜYSÜZ | ||
41 | Sabri KONAK | 3 | Sıtkı YAVUZ | 11 | Abdulkadir KOL | ||
42 | Serdar İZOL | 4 | Cuma HÜNDÜR | 12 | Süleyman AKSU | ||
43 | Serpil ERDOĞAN | 5 | Hasan ÇİÇEKÇİ | 13 | İsmail DEMİRBAŞ | ||
44 | Süleyman ELGÜN | S.N | İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE ADAYLARI | 14 | Muzaffer AÇAR | ||
45 | Tuba KIZILKEÇİ | 1 | Mehmet Kamil TÜRKMEN | ||||
46 | Vedat YURUM | 2 | Cüneyt YAVUZ | ||||
47 | Vehbi BEYAZ | 3 | Lütfü Balcı | ||||
48 | Yasin Fırat ÇİFTÇİ | 4 | Abdurrahman YAŞAR | ||||
49 | Yusuf AKTAŞOĞLU | 5 | Abdulaziz TAŞ |
YORUMLAR