GÖBEKLİTEPE GAZETECİLER CEMİYETİNE İLK ZİYARET HÜDA-PAR’DAN
Reklam
  • Reklam

GÖBEKLİTEPE GAZETECİLER CEMİYETİNE İLK ZİYARET HÜDA-PAR’DAN

Hüda-Par Şanlıurfa il başkanı Emin Özaslan ve yönetim kurulu üyeleri, yeni kurulan Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

21 Kasım 2022 - 18:26
Reklam

Şanlıurfa’da yeni bir vizyon ve “Memleket için” sloganıyla yola çıkan 
Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretleri başladı. Hüda-Par Şanlıurfa il başkanı Emin Özaslan ve yönetim kurulu üyeleri, Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek, hayırlı olsun dedi.

Hüda-Par Şanlıurfa il başkanı Emin Özaslan; Bu gün Şanlıurfa’da yeni kurulan Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Sayın Reşit Öncel’i ve yönetimini ziyaret ederek başarılar diledik. Özellikle Gazetecilerimizin birlik ve beraberliğini pekiştirmek için atılan bu adımdan dolayı Cemiyetimizi tebrik ediyorum. Umut ediyorum ki yeni kurulan bu oluşum Şanlıurfa’nın gelişimine büyük katkı sağlar. “dedi.


Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı ReşitÖncel ise, Kendilerine nezaket ziyareti gerçekleştiren, Hüda-Par Şanlıurfa il başkanı Emin Özaslan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, her şey Şanlıurfamız için” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MÜTHİŞ BİR VİZYON BELGESİ
MÜTHİŞ BİR VİZYON BELGESİ
Ev sahibi
Ev sahibi "Akçakale'de kalorifer kazanı patladı" iddialarını...