GENÇ GİRİŞİMCİ ALİ AKIN MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Reklam
  • Reklam

GENÇ GİRİŞİMCİ ALİ AKIN MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Genel seçimlerin ardından 2024 yılında yapılması planlanan Yerel seçimlere aylar kala Muhtar adayları da gün yüzüne çıkmaya başladı.

07 Temmuz 2023 - 21:00

Şanlıurfa’nın Harran İlçesine Bağlı Aralı/Şemseddin köy muhtarlığı için aday olacağını açıklayan 23 yaşında ki genç girişimci Ali Akın, Köyün sorunlarını ve çözüm önerilerini yakinen bilen bir kardeşiniz olarak bu hizmet yarışında bende varım dedi.

Hizmet noktasında Kırsalda yaşayan bir kardeşiniz olarak, Harran İlçemize Bağlı Aralı/Şemseddin köyümüzü yaşanabilir modern bir köy haline dönüştürmek, eksik olan hizmetleri tamamlamak için muhtar aday olduğunu belirten 23 yaşında ki Genç girişimci Muhtar Adayı Ali Akın;

 “Muhtarlık görevinin verdiği sorumluluk bilinciyle köyümüzün sorunlarını çözmek, yetkili mercilere ulaşarak halkımıza hizmet getirmek benim boynumun borcu olsun. Beni yakından tanıyanlar çok iyi bilir ki ayrım gayrım asla yapmam. Her zaman hak ve haklının yanında durmuşumdur. Hizmet noktasında da tuttuğumu mutlaka koparırım. Şayet köy halkımız bizlere bu görevi verirlerse bizde halkımızdan aldığımız bu güç ile onlara hizmet edeceğimden hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Adaylığım konusunda Köyümüzün ileri gelenleriyle istişare ederek bu yola girdik. Rabbim bizleri mahçup eylemesin. Tüm Aralı/Şemseddin köy halkımızdan ve dostlardan destek bekliyorum. Şayet Halkımız bizlere teveccüh gösterip bizleri seçerlerse Hep birlikte el ele vererek, köyümüzün sorunlarını çözeceğiz. İnşallah.”dedi.

YORUMLAR

  • 3 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x