EMEKÇİLERİN TEK UMUDU VEKİL ÖZYAVUZ
  • Reklam

EMEKÇİLERİN TEK UMUDU VEKİL ÖZYAVUZ

MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz, 6 aylık görevlendirmelerle il dışına gönderilen Göç idaresi personellerinin sorunlarını İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ileterek Çözüm istedi.

20 Mart 2020 - 15:31 - Güncelleme: 20 Mart 2020 - 15:56

Çadır kentlerin kapatılmasıyla birlikte Binlerce Göç idaresi personellerinin sorunları devam ediyor. Özellikle Asgari  ücretle 6 aylık görevlendirmelerle farklı illere gönderilen personel perişan durumda. Ailelerinden Koparılan personeller, Asgari ücretle nasıl geçineceği konusunda kara kara düşünüyor. Bu sorunlara çözüm aramak için Kolları sıvayan MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz, İç İşleri Bakanı Süleyman soylu ile görüşerek, yaşanan sıkıntıları ve çözüm bulunması noktasında fikir alışvrişinde bulundu.

Nisan ve Mayıs ayında bu duruma çözüm bulunacağını ifade eden yetkililer, Göç idaresi personellerine bir nebzede olsa umut oldu.

6 aylık görevlendirmelerle şu anda il dışında bulunan Göç idaresi personelleri Tüm umutlarını Bölge’nin sesi olan MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz’dan gelecek müjdeli habere bağladı.

Göç idaresi personelleri, MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz’un bu soruna köklü olarak çözüm bulacağını umut ediyor.

Vekil Özyavuz’un bu sorunun çözümü için Ankara’da yoğun bir çalışma içerisinde olduğu ifade belirtiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜÇ BİRLİĞİNE YENİ İSİM ÇİFTÇİ !
GÜÇ BİRLİĞİNE YENİ İSİM ÇİFTÇİ !
KAMU BANKALARI KREDİ BORÇLARINI ERTELEMEYE ALDI
KAMU BANKALARI KREDİ BORÇLARINI ERTELEMEYE ALDI