BÜYÜKASLAN; “HER KOŞULDA ÖĞRETMENLERİMİZİN YANINDAYIZ”
Reklam
  • Reklam

BÜYÜKASLAN; “HER KOŞULDA ÖĞRETMENLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Ak Parti Akçakale Belediye Başkan Aday Adayı, İş İnsanı Bülent Büyükaslan 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Öğretmenlere kırmızı gül verdi.

24 Kasım 2023 - 19:17

Ak Parti Akçakale Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Büyükaslan 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla, Okullarda ki Öğretmenleri ziyaret ederek kırmızı gül verdi.

Büyük özveri ve fedakârlıklarla Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan, onlara yön veren Öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır diyen Ak Parti Akçakale Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Büyükaslan; Şunları ifade etti;

“24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla, Çocuklarımızın Eğitim ve Öğretiminde önemli rol oynayan Öğretmenlerimizin, tüm olumsuz koşullara rağmen büyük fedakârlıkla yapmış oldukları bu meslek maddi ölçülerle yapılacak bir meslek değildir. Kendini Çocuklarımızın geleceğine adamış Öğretmenlerimizin her koşulda desteklenmesi, korunması hepimizin görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle bu gün okullarımızda Öğretmenlerimizi ziyaret ederek, sembolik olarak Kendilerine birer kırmızı gül hediye ettik. Ulaşamadığımız tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü tebrik ediyor, her zaman onların yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. “dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x