BAŞKAN ÖZYAVUZ; "HER YERİ HİZMETLE BULUŞTURACAĞIZ"
Reklam
  • Reklam

BAŞKAN ÖZYAVUZ; "HER YERİ HİZMETLE BULUŞTURACAĞIZ"

Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede yol sorununun tamamen çözülmesi için yoğun bir mesai harcıyor. Bilgili kırsal mahallesinde, mahalle içi yollarının yapımına başlandı. Birçok noktada eş zamanlı olarak çalışmalarını sürdüren ekipler, kısa bir süre içerisinde Harran halkını yenilenmiş ve güzelleşmiş yollarla buluşturmayı hedefliyor.

26 Ekim 2023 - 14:49

Fiziki belediyecilik faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Harran Belediyesi Harran ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor. Yol çalışmalarında hız kesmediklerini söyleyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; 2019 yerel seçimlerinde seçim beyannamemizde verdiğimiz vaatleri yerine getirmenin bir kez daha huzurunu yaşıyoruz. Bilgili mahallemizde, mahalle içi asfalt serim çalışmalarına başladık. Her zaman dediğimiz gibi yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bizim derdimiz hiçbir zaman şahsi ihtiras olmadı. Bizim tek bir derdimiz var vatandaşımızın dertleriyle dertlenmek, vatandaşımızın yaralarına merhem olmak. Harran ovamızın uçsuz bucaksız toprakları gibi her yeri hizmetlerle buluşturacağız.

 

Mahalle sakinlerinden Hüseyin Kudak; Mevcut başkan gibi hiçbir başkan hizmet yapmadı. Çıkılmaz halde olan çamurlu, yollarımızı yenileyerek, asfalt ile buluşturdu. Bizim başkanımız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibidir. Harran’ın her yerine hizmet götürdü, hiçbir yer bırakmadı. Köşe bucak ne kadar yer varsa her yeri asfalt yaptı, parke taşı yaptı. Daha önceleri köyümüzün su kuyusunda arıza olduğu zaman, arızanın giderilmesi için iki ay sussuz beklerdik. Şimdi başkanımız sayesinde bir gün içerisinde sorunlar gideriliyor. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.

Bilgili Mahalle Muhtarı Yusuf Kılıç ise Hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımız Mahmut Özyavuz’a teşekkür ederim. Bilgili mahallemizin caddelerini, sokaklarını asfalt ile buluşturdu. Köyümüze 3 ayrı Çok amaçlı kültür evi (Taziye Evi) ve camimizin yapımında bizlere destek oldu. Mahallem adına genç başkanımıza teşekkür ediyorum.

 

Mahalle sakinleri de yapılan hizmetlerden ötürü Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür ettiler.

Harran Belediyesi ekipleri belirlenen program dâhilinde sırasıyla mahalle içi asfalt serim çalışmalarına devam edecekler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x