BAŞKAN CANPOLAT İLE VEKİL ADAYLARI KAÇAR VE BAŞAK’TAN DESTEK...
Reklam
  • Reklam

BAŞKAN CANPOLAT İLE VEKİL ADAYLARI KAÇAR VE BAŞAK’TAN DESTEK ZİYARETLERİ

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mahmut Kaçar ve Hikmet Başak, 14 Mayıs seçimleri öncesi yaptıkları hane ziyaretleriyle vatandaşlardan destek sözü alıyor.

11 Mayıs 2023 - 15:47

 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 14 Mayıs seçimleri öncesi destek ziyaretlerine devam ediyor.

Beraberinde 28. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mahmut Kaçar ve Hikmet Başak ile mahalleleri karış karış gezen Başkan Mehmet Canpolat, Kamberiye, Hamidiye ve Kısas Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Seçim öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti listelerine destek isteyen Başkan Canpolat ve Vekil Adayları Kaçar ile Başak, vatandaşlardan destek sözü aldı. Vatandaşlar, yapılan ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek vererek, bölgeden birinci çıkaracaklarını ifade etti. 

Türkiye Yüzyılı için yapılan çalışmaların ve yapılacak projelerin de konuşulduğu hane ziyaretinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye yoğun destek verildiği görüldü. Partiye verilen destek ile 14 Mayıs’da sandıktan zaferle çıkılacağını ifade eden Vekil Adayları ve Başkan Canpolat, ziyaretlerin ardından bölgeden ayrıldı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x