ASLANTAŞ, " 5 YILIMIZI DAHA HEBA ETMEYELİM" DEDİ.
Reklam
  • Reklam

ASLANTAŞ, " 5 YILIMIZI DAHA HEBA ETMEYELİM" DEDİ.

Şanlıurfa bağımsız milletvekili adayı Abdulkadir Aslantaş, Şanlıurfalı seçmenlerine yönelik bir çağrıda bulunarak "5 yılımızı daha heba edecek zamanımız yok” dedi.

12 Mayıs 2023 - 09:18

 

 

14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimlere saatler kala Şanlıurfalı seçmenleriyle bir araya gelen Şanlıurfa bağımsız milletvekili adayı Abdulkadir Aslantaş, yapacağı çalışmaları anlattı.

Aslantaş, insanların güvenini kazanmak için çalıştığını ve Şanlıurfa'yı daha fazla ekonomik kalkınmasını sağlamak amacıyla tüm çabasını harcadığını belirtti. Şanlıurfa bağımsız milletvekili adayı olduğunu ifade eden Abdulkadir Aslantaş, partilere bağlı olmadan insanların sorunlarına rahatlıkla çözüm üretebileceğini söyledi. Aslantaş, "Şanlıurfa da yaşanılan sorunların çözümü için elimizde pratik ve uygulanabilir projelerimiz hazır. Bu seçimde vereceğiniz oylarla kısa sürede ve etkili bir şekilde sorunları çözeceğimize inanıyoruz. Bu nedenle bir 5 yılınızı daha heba etmeyin" diye konuştu. Pazar günü yapılacak Seçimlerin önemine değinen Aslantaş, " Şanlıurfa'yı daha yaşanabilir bir kent haline getirerek birlikte yöneteceğiz." dedi.

Son olarak, insanların kendilerine verdikleri desteği en iyi şekilde mecliste temsil edeceğini belirten Aslantaş, Şanlıurfa'nın hak ettiği hizmetleri alması için elinden gelen bütün çabayı sarf edeceğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x