Akçakale’ye Yeni Atanan Kaymakam Göreve Başladı

Akçakale'ye Yeni Atanan Kaymakam Göreve Başladı

Akçakale Kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Oltan Bayraktar göreve başladı.

15 Eylül 2020 - 09:45 - Güncelleme: 15 Eylül 2020 - 09:53

Geçtiğimiz Günlerde Akçakale Kaymakamlığı  görevinden alınan Hamza Özer’in yerine  Kayseri Felahiye Kaymakamı Oltan Bayraktar resmi olarak bugün görevine Başladı.

Akçakale’de daire amirleri tarafından kapıda karşılanan Kaymakam Bayraktar, daha sonra daire amirleriyle birlikte Kaymakamlık Makamına geçerek, daire amirleriyle sohbet etti.

Oltan Bayraktar Kimdir?

1982 yılında Bayburt’ ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bayburt’ta tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Vatani görevini, Edirne'nin Keşan ilçesinde kısa dönem er olarak tamamladı. Oltan BAYRAKTAR, 2006 -2008 yılları arasında özel sektörde yöneticilik yaptı. 2008-2015 yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığında memuriyet hizmetinde bulundu. 2015 yılı Eylül ayı itibariyle İçişleri Bakanlığında, Mülki İdare Amirliği mesleğine Bayburt Kaymakam Adayı olarak intisap etti. Sırasıyla Giresun- Çanakçı, Trabzon-Düzköy, Düzce-Cumayeri ve Kütahya- Şaphane ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. Yurtdışı stajı kapsamında 8 ay süreyle Ürdün’ün başkenti Amman'da bulunan Ürdün Üniversitesi’nde yabancı dil eğitimi aldı. 104. Dönem Kaymakamlık Kursunu başarıyla bitirdi. Konya Bozkır Kaymakamlığı görevinde bulundu.13.07.2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle de Felahiye Kaymakamı olarak atandı. 15.09.2020 tarihinde ise Akçakale Kaymakamı olarak göreve başladı.Evli ve 3 çocuk babası olan Bayraktar, Arapça ve İngilizce bilmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKALELİ ÖĞRETMENLER KADINLAR GÜNÜNÜ UNUTMADI
AKÇAKALELİ ÖĞRETMENLER KADINLAR GÜNÜNÜ UNUTMADI
ZİRAAT ODASI AFET VE DEPREM FARKINDALIK SEMİNERİNE KATILDI
ZİRAAT ODASI AFET VE DEPREM FARKINDALIK SEMİNERİNE KATILDI