AKÇAKALE’DE TEMİZLİK SABOTE Mİ EDİLİYOR?
  • Reklam

AKÇAKALE’DE TEMİZLİK SABOTE Mİ EDİLİYOR?

Akçakale belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Şükrü Mısırlı, mahallelerde Çöp konteynırı olmasına rağmen bazı kişiler çöpleri Konteynırın dışına atıyor” dedi.

23 Ağustos 2019 - 11:54

Son aylarda Akçakale’de yaşanan Çevre temizliği noktasında ki sıkıntılar vatandaşlar tarafından tepki ile karşılanıyor. Bazı vatandaşlar, İlçe’ de ki çevre temizliği konusunda sıkıntıların var olduğunu dile getirirken, Akçakale belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Şükrü Mısırlı, merkez ve mahallelerde Çöp konteynırı olmasına rağmen bazı kişiler çöpleri Konteynırın dışına atığını belirtiyor.

Özellikle Temizlik konusunda her gün görevlileri uyardıklarını belirten Akçakale belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Şükrü Mısırlı, temizlik bizim en hassas olduğumuz konu. Her akşam cadde ve sokak kaldırımlar temizlik ekibimizin öz verili çalışmalarıyla temizleniyor. Fakat birileri ne hikmetse Çöp Konteynırı olmasına rağmen, Çöplerini hemen konteynırın yanına yere atıyor. Bu konuda vatandaşlarımızdan istirhamım ediyorum lütfen çöplerimizi çöp konteynırlarına atalım. Temizlik aynı zamanda bizim dinimizin bir gereğidir” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ URFA'DA 4 İLÇE İLE YOLA DEVAM!
AK PARTİ URFA'DA 4 İLÇE İLE YOLA DEVAM!
TOYGAR, TEKRAR İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ.
TOYGAR, TEKRAR İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ.