AKÇAKALE BELEDİYE SPOR’DA KAN DEĞİŞİMİ
  • Reklam

AKÇAKALE BELEDİYE SPOR’DA KAN DEĞİŞİMİ

Geçtiğimiz günlerde yaptığı Olağanüstü Kongreyle yönetimini değiştiren Akçakale Belediye Spor teknik ekibini de yeniledi.

25 Temmuz 2019 - 09:14

Süper Amatör liginde  mücadele eden, Akçakale Belediye spor geçtiğimiz günlerde Olağan üstü bir kararla seçime gitmişti. Yeni seçilen başkan Hasan Gök ve yönetim kurulu Teknik ekibini de yeniledi. Takımın başına daha öncede Kulüpte Futbolculuk ve Antrenörlük yapan tecrübeli teknik adam Abdulkadir Alptekin’i getirdi. Teknik adam Alptekin’in yardımcılığına ise tecrübeli Antrenör Mehmet Erkol getirildi.

Bu yıl hedeflerinin BAL Ligi olduğunu belirten, Akçakale Belediye Spor Kulüp başkanı Hasan Gök, Farklı branşlarda da mücadele edeceklerini dile getirdi.

Akçakale Belediye Spor teknik Direktörü Albulkadir Alptekin ise; Tüm Spor severleri bu takıma destek vermeye davet ettiğini belirterek, hep birlikte BAL ligine çıkmayı amaçladıklarını ifade etti.

 

ABDULKADİR ALPTEKİN KİMDİR?

1970 yılında Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde doğdu. İlk, orta, Lise eğitimini Akçakale’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi tarım bölümü, ziraat Fakültesi Bahçe bitkileri bölümü, Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimini tamamladı. 3 yıl Profesyonel Futbol, 25 yıl Amatör futbol oynadı. 1998 yılında Antrenör oldu. 4 Çocuk babasıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YALÇINKAYA İLE TAM 1 YIL !!!
YALÇINKAYA İLE TAM 1 YIL !!!
AK PARTİ URFA'DA 4 İLÇE İLE YOLA DEVAM!
AK PARTİ URFA'DA 4 İLÇE İLE YOLA DEVAM!