Akçakale Belediye Başkan adayı Hamza Coşkun, 2024 Yerel...
Reklam
  • Reklam

Akçakale Belediye Başkan adayı Hamza Coşkun, 2024 Yerel Seçimlerine Hazırlanıyor.

Akçakale'de 2019 yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday olan Hamza Coşkun, 2024 yerel seçimlerinde adaylık hazırlıklarına başladı. Henüz bir parti ismi açıklamayan Coşkun, merkez sağ partilerin birisinden adaylık düşündüğünü vurguladı.

12 Eylül 2023 - 18:18 - Güncelleme: 12 Eylül 2023 - 18:20

 

Coşkun, adaylığını açıklarken, Akçakale’li gençlerin siyasi geleceklerine ışık tutmayı ve gelecek kuşaklara yeni bir siyasi rol model olmayı hedeflediğini belirtti. Belediye başkanı seçilmesi halinde, ilçeye büyük hizmetler kazandırmak için çalışacağını ifade eden coşkun, en büyük hayalinin gençlerin eğitimlerine ve sportif faaliyetlerine destek olmak olduğunu söyledi.

Hamza Coşkun'un adaylık hazırlıkları, Akçakale halkı ve bölgenin siyasi geleceği için önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Hamza Coşkun Kimdir?

9 Şubat 1981 tarihinde Akçakale'nin zorluklarla dolu yıllarında bu dünya gözlerini açan biriyim.

Kendimi Çocukluğumdan itibaren zorluklarla dolu bir hayat içinde buldum. 1998 yılında Akçakale Lisesi'nden mezun oldum. Ancak hayatın acı gerçekleriyle erken tanıştım. İki aylıkken çok kıymetli babamı kaybettim, bu da beni erken yaşlarda hayata hazırladı. Çocuk yaşlarımda çok hızlı gelişen olaylar karşısında bir şekilde büyümek zorunda kaldı.

Siyasi hayatım, 1991 yılında Akçakale Ülkü Ocakları'nda başladı. Bu süreçte ülkeye hizmet etmek ve bu ülkenin sorunlarına çözüm bulmak için çalışmaya başladık.

2019 yılında Akçakale belediye başkanlığına aday oldum ve bu süreçte birçok kişinin kişisel cesaretini artırdım. Bu adım, memleketimizin geleceği ve gençlerimiz için elimizden gelenin en iyisi yapma isteğinden kaynaklanmaktadır.

Biz, ebabil kuşları gibiyiz; kendini büyük gören fillerin belasıyız. Zincirleri kırılmış bir şekilde, tek meselemiz memleketimiz ve halkımızın refahıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x